ФОРМАТИ РОБОТИ

Компанія BEEHIVE виробляє великі партії продукції й розливає мед в малу тару. Ми націлені на довгострокову взаємовигідну співпрацю та зацікавлені, щоб кінцеві споживачі отримали якісний продукт. Сьогодні BEEHIVE експортує свою продукцію у більш ніж 20 країн світу та посідає одне із передових місць серед виробників меду в Україні.

Ми виробляємо поліфлорні та монофлорні сорти меду для оптових покупців й розливаємо готовий продукт в 200-литрові бочки.

Більшість продукції успішно експортуємо в країни Європейського Союзу та Близький Схід, де високо цінують якість українського меду і стандарти роботи BEEHIVE.

Компанія гарантує дотримання міжнародних стандартів якості й своєчасну поставку продукції.

Ми здійснюємо розлив меду під торгівельною маркою BEEHIVE в малу тару – банки ємкістю від 125 до 1000 мл.

В форматі В2С ми робимо акцент на виробництво монофлорних сортів меду – акацієвого, гречаного, соншникового, з різнотрав'я, липового, рапсового та фруктових зі смородиною та лимоном.

Наш мед має чудовий смак і аромат. Монофлорні сорти за складом відповідають європейським вимогам – відповідність перевіряється в лабораторних умовах на сучасному обладнанні.

Ми відкриті для співпраці із зарубіжними торгівельними мережами, які реалізують продукцію під власними торгівельними марками. В рамках партнерства пропонуємо наступні можливості:

  • Розлив продукції в скляну тару ємкістю від 125 до 1000 мл;
  • Розробка етикеток під власний бренд замовника або робота із існуючим дизайном;
  • Виробництво великих та малих партій меду в залежності від потреби.

Співпраця з компанією BEEHIVE - це ваша впевненість в якості, надійності й своєчасності поставок. Ми ведемо чесний і прозорий бізнес, високо цінимо партнерство з однодумцями.

Ключова складова нашої місії – надавати висококласні послуги й рішення для наших клієнтів. Саме так ми і будуємо бізнес-відношення. Сьогодні BEEHIVE - це синонім виключної якості українського меду.